Makaleler » Blog » Dior Sauvage Yorumları

Dior Sauvage Yorumları

Tarih :

Ozon mavisi bir gökyüzü ve çöl güneşinin yansıdığı sıcak kayalıklardan ilham alınmış vahşi bir erkek kokusu. Alacakaranlık vaktinde çölün kokusal anlamda tasvir edildiği Sauvage, 2015 yılında piyasaya sürüldü.

İlk olarak Johnny Depp reklam yüzü olmuştur; sonrasında ise Fransız yıldız forvet Kylian Mbappé, Dior'un erkek koleksiyonları ve Sauvage'e imajını ödünç vermiştir.

Üst Notalar: Bergamot, Biber, Citrus

Kalp Notalar: Papua Yeni Gine Vanilya Özü

Dip Notalar:Ambroksan, Vanilya

Koku Ailesi: Aromatik-Fujer, Fresh

Lady Parfüm Yorumu

 

Açılışta yoğun bir Bergamot ve Biber aroması hissediliyor, hemen ardından Citrus notası ile harmanlanan aromatik koku yarım saat kadar seyrediyor. Ortada vanilya çok etkin bir şekilde hissedilirken üstte kullanılan ürünler, yine kendilerini hatırlatmaya devam ediyor. Çok iyi derecede erkeksiliği andıran formul, Ambroksan ve vanilya ürünleriyle kapanışa doğru sürükleniyor. Ferah, Aromatik hissiyatın yanı sıra maskülen tavırla karakterinizi bütünleyecek Sauvage, kalıcılık konusunda oldukça tatminkar. Gün boyu etkisini gösteren bir ürün. Etkisini daha da güçlendirmek isteyen kullanıcılar için birkaç önerimiz var: parfümü uygulayacağınız bölgeye çok eser miktarda nemlendirici krem yahut vazelin uygulayın. Üzerine birkaç fıs Sauvage sıkın. Böylelikle daha uzun gecelerde, daha uzun bir koku etkisi sağlanmış olacaktır.  Kadınlar tarafından da yoğun beğeni gören bu ürüne Lady Parfüm olarak verdiğimiz puan: 9/10.

Not: En çok satan erkek parfümleri arasındadır.

Nerelerde kullanabilirsiniz?

 

Sauvage'ın yeri ve zamanı yok diyebiliriz. İşte, okulda, sporda, hemen her aktivite için uygun bir kompozisyondur. Çevrenizdekileri asla baymayacak şekilde formulize edilmiştir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hangi ünlü Dior Sauvage kullanıyor?

 

Azad Yılmaz, Johnny Depp, Antonio Banderas bu parfümün müdavimlerindendir.

Son olarak parfümü yaratan Francois Demachy'nin Sauvage hakkındaki açıklaması şöyle: "Sauvage'ı yaratmak için çıkış noktam olarak erkeği kullandım. Güçlü ve hatasız bir erkeklik. Zamanı ve modayı aşan bir erkek imajı gibi."

Ürünü mağazamızdan uygun fiyat garantisiyle satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Dior Sauvage EDP 100ml Erkek Parfüm

Blogumuzda birçok ürünün yorumlamasını, detaylı bilgilerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bir sonraki incelemede görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim